W celu bliższego zapoznania się z naszą firmą warto poświęcić chwilę znajdującym się na tej stronie "ciekawostkom". Znajdziecie Państwo tutaj zdjęcia z naszej firmy, zdjęcia z przygotowania i załadunku roślin dla klienta, a także zdjęcia z naszymi roślinami u klientów. Wszystkie zdjęcia wykonane zostały na terenie naszej firmy w Siewierzu, oddając rzeczywisty obraz TROPIART.

 

Zdjęcia wykonane zostały w naszej firmie w sezonie 2011

Zdjęcia wykonane zostały w naszych szklarniach w sezonie 2013

Zdjecia wykonane zostały w naszych szklarniach w sezonie 2015

Zdjęcia wykonane zostały w naszej firmie w sezonie 2016

Dzięki długoletniej współpracy z wieloma odbiorcami zdobyliśmy ogromne doświadczenie w kwestii realizacji zamówień indywidualnych. Z biegiem czasu zgromadziliśmy liczne listy referencyjne i rekomendacje, którymi możemy się poszczycić. Usługi wykonywane są na najwyższym poziomie łącznie z terminowym dostarczeniem zamawianych roślin, które są wolne od chorób i szkodników. Szczególne wymagania względem roślin są realizowane zgodnie ze sztuką ogrodniczą.

Zdjęcia wykonane na terenie naszej firmy przedstawiające rośliny przygotowane do załadunku do klienta

Zarówno klientom indywidualnym jak i hurtownikom zapewniamy profesjonalne przygotowanie roślin do transportu, załadunek oraz zabezpieczenie ich na środku transportu. W okresie zimowym istnieje możliwość załadunku wewnątrz szklarni (nawet samochodu ciężarowego z naczepą), co jest niezwykle istotne w przypadku roślin, które nie są mrozoodporne.

Zdjęcia wykonane w naszej firmie podczas załadunku roślin dla klienta hurtowego - rośliny są odpowiednio zabezpieczone i odpowiednio ustawiane

 

Dla klienta zarówno indywidualego jak i hurtowego istnieje możliwość wysyłki odpowiednio zabezpieczonej rośliny kurierem. W przypadku przesyłki do 50 kg i 200 cm wysokości jest to wysyłka pobraniowa. W przypadku wysyłki powyżej 50 kg i wysokości do 200 cm możliwa jest wysyłka paletowa. Poniżej przedstwaiamy zdjęcia roślin zabezpieczonych do wysyłki kurierem. 

 

Dzięki życzliwości naszych klientów możemy Państwu zaprezentować kilka fotografii przedstawiających zakupione u nas rośliny w końcowych aranżacjach. W przypadku, gdy klient nie ma możliwości wsadzić rośliny samodzielnie - możemy zaoferować kompleksową usługę - współpracujemy z firmami nasadzającymi rośliny u klientów. Zdjęcia poniżej przedstawiają rośliny u naszych klientów - nie są to zdjęcia niewiadomego pochodzenia, jesteśmy ich właścicielami.

 

           

    

     

       

    

   

       

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Wszystkie zdjęcia są własnością TROPIART - zabronione jakiekolwiek kopiowanie